Recenze Wolt – Rozvoz jídel a více

Nikdo by nečekal, že se dovoz jídla až domů stane takovým fenoménem. Návštěva oblíbené restaurace patří k oblíbeným volnočasovým aktivitám, ale bohužel to momentálně není možné. Na trhu bojují lokální, celostátní i celosvětové kurýrní služby. Jednou z těch „nadnárodních“ je Wolt, původně finská firma, která rychle expanduje a rozváží jídlo po celém světě.

Wolt – Exploze z Helsinek do celé Evropy

Wolt byla založena v Helsinkách, Finsko v roce 2015 a za tu dobu se rozrostla do 23 zemí a více než 100 měst po celém světě. Denně obslouží až 7 milionů zákazníků díky spolupráci s 48 000 kurýry a 27 000 partnerskými restauracemi. To jsou ohromující čísla!

Komunita a Ekologie – Hodnoty, které nás spojují

Každá firma, včetně Wolt, má svoje hodnoty. Wolt staví na dobrých vztazích v komunitě, kterou tvoří zákazníci, kurýři a restaurace. Cílem je vytvořit pevný trojúhelník partnerských vztahů, ve kterém profitují všichni. Tato firma se zavázala vytvářet prostředí, ve kterém je výhodné pro všechny zúčastněné strany.

Jak to funguje – Moderní způsob objednávání jídla

S Woltem už nemusíte vytočit číslo restaurace. Místo toho můžete použít moderní objednávkovou aplikaci dostupnou pro Android i iOS. Aplikace zobrazí aktuální nabídky restaurací ve vašem okolí a umožní vám vybírat podle různých kritérií. Můžete nechat aplikaci doporučit podniky na základě vzdálenosti a hodnocení ostatních uživatelů nebo si vybrat podle vašich chuťových preferencí, například pokud máte chuť na steak.

Wolt promo kód

Získat 150 Kč
Promo kód

Získejte 150,00 Kč ve Wolt kreditech

Přehledný sortiment – Všechno, co potřebujete

Pro výběr služeb a produktů se musíte zaregistrovat a zadat dodací údaje. Můžete nakupovat zákusky, alkohol, maso, ryby, potraviny, pečivo, léky, zmrzlinu a potřeby pro mazlíčky. Wolt automaticky nabízí zboží z partnerských obchodů poblíž vaší adresy.

Služby a další výhody – Ušetřete a nakupujte výhodně

Můžete využívat promo kódy pro slevu na nákup a doručení jídla a zboží. Nově nabízí Wolt v některých městech, včetně Prahy, Brna, Ostravy a Olomouce, placenou službu Wolt+. Po zaplacení předplatného neplatíte za dopravu a získáte 10 % slevu z každé objednávky ve formě kreditů. Předplatné můžete zaplatit měsíčně nebo ročně.

V Praze můžete objednat potraviny i z kamenné prodejny Wolt Market. V sekci Restaurace si můžete vybrat z různých kuchyní, včetně asijské, české, italské a japonské kuchyně, burgerů, veganských jídel, salátů, steaků a polévek. Záložka Objevujte vám nabídne výhodné nabídky, slevy a akce na vybrané položky.

Na co si dát pozor – Několik tipů

Z vlastní zkušenosti vám chceme připomenout, že objednávky tekutých pokrmů, jako jsou polévky, mohou mít svá úskalí kvůli způsobu doručení. Doporučujeme si taková jídla pečlivě vybrat. Dávejte pozor na správně vyplněné informace k doručení, abyste předešli problémům s doručením na špatnou adresu.

Celkově je Wolt sympatickou a odpovědnou společností, která nabízí praktické řešení v době, kdy si nemůžete dovolit čekat. Má své nevýhody, ale poskytuje užitečnou službu pro ty, kteří hledají rychlé a pohodlné doručení jídla. Pokud jste ještě nevyzkoušeli, určitě to stojí za to!

Recenze Wolt – Rozvoz jídel a více
Recenze Wolt – Rozvoz jídel a více

Rádi si vyslechneme vaše názory

Zanechte odpověď

Krátké recenze
Logo