Recenze Fortuny: Nejlepší sázková kancelář ve Střední Evropě

Fortuna je nepřekonatelným lídrem mezi sázkovými kancelářemi ve Střední Evropě, zejména co se týče kurzových sázek. Má licenci pro provoz v České republice a nabízí svým klientům pohodlí a rychlost díky své mobilní aplikaci. S více než 500 pobočkami po celém Česku, si Fortuna udržuje svou pozici a podle similarweb.com je třetí nejnavštěvovanějším sázkovým webem.

Bonusy, které stojí za to

Fortuna přináší zajímavé bonusy pro své klienty. Registrační bonus v hodnotě 300 Kč je pro nové klienty, kteří splní všechny registrační podmínky. Ale to není vše – vstupní bonus může dosáhnout až 3.000 Kč pro ty, kteří vloží minimálně 100 Kč. Bohužel, zde chybí možnost odměny za doporučení. Fortuna Klub Plus nabízí věrnostní program, kde si klienti mohou vyměňovat body za různé výhody, jako jsou věcné ceny, kurzové zvýhodnění a zájezdy na zápasy.

Bonus za registraci

Nově registrovaní klienti mohou získat bonus 300 Kč, který je přidělen během 24 hodin po splnění registračních podmínek. Klienti mají 5 dní na aktivaci účtu a využití tohoto bonusu, který mohou věnovat kurzovým sázkám, Vegas nebo Casinu.

Vstupní bonus

Vstupní bonus je určen pro nové klienty a může dosáhnout 6.000 Kč. Pro získání tohoto bonusu je nutné splnit několik podmínek, včetně prosázení pětinásobku počátečního vkladu a odpovídající výše vstupního bonusu. Minimální částka pro získání tohoto bonusu je 10 Kč.


Bonus nové loterie

Pro klienty, kteří se zajímají o sázky na loterii, Fortuna nabízí až 400 Kč bonusu. Opět je to pro nově registrované klienty, kteří splní příslušné podmínky.

Další bonusy a výhody

Fortuna poskytuje řadu bonusů a výhod včetně 500 Kč bonusu ve Vegas. Pro kompletní přehled se doporučuje návštěva webových stránek Fortuny.


Široká nabídka sázek a her

Fortuna se zaměřuje na kurzové sázky a nabízí sázení na oblíbené sporty, jako je fotbal, hokej, tenis, volejbal a basketbal. Má také speciální sázky na výsledky voleb a Oscarů, a dokonce i sázení na Superstar. Klienti mohou sázet na jednoduché sázky, akumulované sázky a dokonce i live sázky s možností Cash out. Kromě toho Fortuna nabízí poker, sázky na e-Sporty a asijský handicap.

Platební metody

Vklady lze provádět online platební kartou, bankovním převodem nebo osobně na pobočce. Výběry jsou možné pouze na kamenných pobočkách nebo prostřednictvím bankovního převodu. Fortuna v současné době nepodporuje platby přes Skrill nebo PaysafeCard, ale Skrill můžete využít k ověření totožnosti během registrace.

Produkty pro každého

Fortuna nabízí širokou škálu sázek a her, které potěší každého sázkového nadšence. Můžete si vsadit na sportovní události, vyzkoušet štěstí v kasinu, hrát poker nebo se zapojit do e-Sport sázek. Fortuna má také v nabídce různé druhy loterií, včetně skupinové a systémové sázky.

Podpora pro klienty

Podpora od Fortuny může být vylepšena. Chybí zde online chat, a i když je k dispozici kontaktní formulář a telefonní linka, odpovědi mohou trvat déle než byste očekávali. V každém případě, Fortuna by mohla zlepšit komunikaci s klienty.

Závěr recenze

Fortuna je nezpochybnitelným lídrem v oblasti kurzových sázek ve Střední Evropě. S širokou nabídkou sázek a bonusů nabízí klientům spoustu možností pro zábavu. Ačkoli má některé nedostatky, jako chybějící podpora pro Skrill a PaysafeCard, stále patří k nejlepším sázkovým kancelářím v regionu.

PRO:

  • Sázky na nižší české soutěže
  • Registrační bonus až 600 Kč

PROTI:

  • Omezené platební metody
  • Chybí bonus za doporučení
  • Omezená zákaznická podpora

Recenze Fortuny: Nejlepší sázková kancelář ve Střední Evropě
Recenze Fortuny: Nejlepší sázková kancelář ve Střední Evropě

Rádi si vyslechneme vaše názory

Zanechte odpověď

Krátké recenze
Logo