Recenze fén na vlasy Dyson Supersonic HD07

Dyson Supersonic HD07 je zařízení využívající nejnovější technologie. Velmi výkonný digitální motor umožňuje rychlé vysoušení vlasů bez použití přílišného tepla. Sušička se dodává až s 5 různými nástavci. Díky tomu je zařízení ideální pro jakýkoli typ vlasů. Zkrotí kudrnaté vlasy a pomůže vám upravit kudrnaté vlasy. Zařízení vychází z modelů používaných špičkovými profesionály. Při domácím použití tak můžete dosáhnout výsledku jako v salonu.

 • Typ: S ionizací
 • Značka: Dyson
 • Výkon: 1600 W
 • Počet rychlostí foukání: 3
 • Počet teplotních rozsahů: 4
 • Délka kabelu: 2,7 m
 • Difuzér: ano
 • Další přílohy: ano

PRO:

 • hlasitost provozu
 • rychlost zahřívání
 • vzhled

PROTI:

 • žádné vady viditelné pro uživatele

Dyson – fén, která přináší revoluci na trhu

Fén Dyson je naprostým průlomem na trhu. Mnoho žen sní o zařízení této značky – jedná se o špičkové zařízení. Tento model se od klasických sušiček liší především speciální konstrukcí digitálního motoru. Díky tomu je fén Dyson extrémně výkonný a dokáže vlasy vysušit téměř okamžitě, aniž by je poškodil.

Motor sušičky Dyson je přímo mikroskopický. Jak zdůrazňují odborníci odpovědní za jeho konstrukci, motor má průměr menší než 27 mm. Přesto dosahuje vynikajícího výkonu. Poskytuje průtok až 13 litrů vzduchu za sekundu.

Příprava dokonalé sušičky Dyson trvala roky. Jak uvádějí majitelé společnosti, plány, prvotní návrhy a prototypy se připravovaly až čtyři roky, aby se dosáhlo dokonalosti. Naopak na tvorbě tohoto přístroje se podílelo více než 100 lidí.

Je fén Dyson dobrou investicí?

Ačkoli se názory na prémiové výrobky, jako je fén Dyson, značně rozcházejí, najdete mnohem více lidí, kteří tento spotřebič doporučují. Negativní komentáře obvykle pronášejí ti, kteří se spotřebičem nikdy nepřišli do přímého kontaktu a děsí se ceny, kterou by museli vynaložit. Na druhou stranu je třeba poznamenat, že kvalita tohoto zařízení je bezkonkurenční. Fén Dyson má obrovský výkon, širokou škálu ovládacích prvků a patří mezi chytré spotřebiče. Pocity po použití fénu nabízené značkou Dyson jsou také jednoznačné. Ženy, které jej používají, uvádějí, že jejich vlasy jsou jemnější a upravenější než kdykoli předtím.

Pro koho je fén vlasů Dyson určen?

Dalo by se říci, že fén Dyson je určena pro náročné uživatele – a to je naprostá pravda. Stojí však za zmínku, že fén nabízený značkou Dyson bude ideální pro ty, kteří bojují s velmi jemnými a delikátními vlasy. Nastavením správné teploty a rychlým sušením se zajistí, že nebudou dále namáhány. Sušič vlasů vám může přinést znatelný rozdíl již po několika týdnech používání. Vlasy vypadají zdravěji, nekrepatí se a nelámou. To je velmi důležité, zejména pokud jsou vlasy pravidelně odbarvovány.

Navíc je fén Dyson díky svému jedinečnému designu vhodný nejen pro individuální uživatele, ale uplatní se i v profesionálních kosmetických salonech. Klienti jistě ocení nejen péči o své vlasy, ale také zajímavý styling, který uspokojí jejich vizuální potřeby.

Jaké funkce má fén Dyson?

Fén Dyson je vybaven podobnými funkcemi jako spotřebiče jiných výrobců. Hlavní je v tomto případě možnost nastavit teplotu na 3 různé úrovně. Druhou možností je nastavení síly proudu vzduchu – uživatel má opět k dispozici 3 režimy. Vyhlazení během závěrečného sušení navíc umožňuje funkce chladného vzduchu, která má na pokožku hlavy také relaxační účinek.

Je fén od Dyson hlučný spotřebič?

Ačkoli je obtížné získat konkrétní údaje o tom, jak hlasitý je fén, stojí za zmínku, že ve srovnání s jinými zařízeními tohoto typu není hlasitý. Během sušení vlasů můžete snadno poslouchat oblíbenou hudbu nebo sledovat video na telefonu, aniž byste se cítili nepohodlně.

Tichý provoz je velkou výhodou i pro ostatní členy domácnosti. Při sušení vlasů je nebudete příliš rušit při sledování jejich oblíbeného seriálu nebo filmu. Můžete si být jisti, že to jistě ocení.

Má fén Dyson nějaké další příslušenství?

Nejoblíbenější verzí, kterou si zákazníci vybírají, je fén Dyson Supersonic™. Ten je k dispozici v několika variantách, které se liší především barvou, ale také, jak se ukazuje, vybavením – sada totiž může obsahovat 3, 4 nebo 5 stylingových koncovek.

Nejlépe vybavené sady jsou Dyson Supersonic™ Fuchsia a Dyson Supersonic™ Black/Nickel. Čtyři hroty se pyšní sadami černá/fialová a červená. A 3 základní přídavné konce má model Dyson Supersonic™ Professional.

Mezi speciální tipy dostupné ve výše popsaných sadách patří:

 • pro kudrnaté a obzvláště nepoddajné vlasy
 • pro velmi šetrné sušení
 • difuzor
 • koncentrátor, který usnadňuje styling
 • hřeben se širokými zuby, který usnadňuje rozčesávání vlasů

Absolutním hitem je jedinečný model Dyson Supersonic™ s 23,75 karátovým zlatem. Jedná se o fén Dyson, který byl ručně potažen 23,75 karátovým zlatem. Jeho rukojeť je ve výrazném kobaltovém odstínu, který spotřebiči dodává na jedinečnosti. Součástí balení je také speciální červený úložný box. Bohužel je s tím spojena i vyšší cena. Zařízení je o 2500 Kč dražší než ostatní verze.

Kromě výše popsaného klasického vysoušeče vlasů, který Dyson nabízí, má tato značka ve svém sortimentu ještě jeden přístroj. Jedná se o přístroj Dyson Airwrap Complete Styler. Je vybaven podstatně větším počtem nástavců, které pomáhají vlasy nejen vysoušet, ale také upravovat. Patří mezi ně:

 • válcovité hroty pro kudrlinky
 • válcové hroty pro vlny
 • kartáč na uhlazení hustých vlasů
 • kartáč na uhlazení řídkých vlasů
 • objemový kartáč

Kde si můžu koupit fén Dyson?

Fén je k dispozici přímo na webových stránkách výrobce, popřípadě fén Dyson je k dostání za atraktivní ceny i u jiných prodejců na Heurece.

Vývoj ceny

Získejte přehled o vývoji ceny ve vámi vybraném období.

Recenze fén na vlasy Dyson Supersonic HD07
Recenze fén na vlasy Dyson Supersonic HD07

Tags:

Rádi si vyslechneme vaše názory

Zanechte odpověď

Krátké recenze
Logo