Binance – recenze. Jak začít, recenze, provize a poplatky

Získejte, 10% z poplatku zpět při nákupu kryptoměn na Binance.com

Přestože je burza Binance relativně mladým hráčem, protože byla otevřena teprve v polovině roku 2017, trvalo jen několik měsíců, než se dostala mezi nejoblíbenější obchodní platformy. V době největší popularity kryptoměn po celém světě se Binance pyšnila největším denním objemem, což jí zajišťovalo vedoucí postavení a obrovské zisky. Její sídlo bylo původně v Šanghaji, poté se přestěhovala do Hongkongu a nakonec se usadila na Maltě, která je daňovým rájem. Zakladatelem je Changpeng Zhao – člověk s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti burz, kryptoměn a IT a s vynikající pověstí.

Není divu, že se obchodníkům tolik líbilo. Od samého počátku se prosadil díky silnému marketingu, propagačním kampaním a cenám pro nejlepší obchodníky – navíc nevyžaduje podrobné ověřování uživatelů, což znamená, že není nutné zasílat skeny dokumentů. Pokud se chcete blíže seznámit s jeho funkcemi, čtěte dále!

 • Binance je jednou z nejmladších kryptoměnových směnáren, která byla oficiálně spuštěna v červenci 2017.
 • Navzdory relativně krátkému působení se burza velmi rychle rozrostla a nyní je podle objemu obchodů největší kryptoměnovou platformou na světě.
 • Díky nízkým poplatkům, velkému výběru altcoinů a vysokým limitům pro výběr se Binance stala nejlepší obchodní platformou na trhu.
 • Binance sdružuje největší komunitu uživatelů a zaznamenává nejlepší recenze ze všech burz.

O společnosti Binance

 • Společnost: Binance Holdings Limited
 • Země: Malta, EU
 • Rok založení: 2017
 • GENERÁLNÍ ŘEDITEL: Changpeng Zhao
 • Webové stránky: https://www.binance.com
 • Převody zlata: Ano, vklady
 • FIAT trhy: EUR, GBP, AUD, RUB, TRY, UAH
 • Stabilní měny: USDT, USDC, DAI, PAX, BUSD
 • Ověřování: Ano
 • Poplatky za použití: Žádné
 • Způsoby vkladu: Bankovní převod, kreditní karta (provize), krypto vklad
 • Metody stahování: Bankovní převod SEPA, Advcash, Payeer, Etana, krypto převod.
 • Počet podporovaných kryptoměn: 200+
 • Podporované kryptoměny: BTC, ETH, BNB, LINK, YFII, DOT, YFI, TRX, SUSHI, SXP, LTC, ONT, EOS, XTZ, NEO, BCH, ADA, COMP, BAND, VET, LEND, XMR, ZEC, WAVES, CRV, XRP, ATOM, SOL, JST, XLM, NXM, LRC, OMG, SRM, KSM, ANT, ALGO, BAT, ICX, SNX, DASH, REN, XEM, COTI, KAVA a další…..
 • Provize: kryptografická burza: maker 0,1 %, taker 0,1 %. Možnost snížit poplatky o 25 % pomocí tokenu BNB.

Jak se mohu zaregistrovat na Binance?

Registrace nového účtu na burze Binance je velmi jednoduchá a intuitivní, mimo jiné díky dostupnosti polštiny.

 • Po vstupu na hlavní stránku platformy Binance klikněte na tlačítko „Register“ v pravém horním rohu.
 • Poté vyplňte jednoduchý formulář, který se skládá pouze ze dvou polí – e-mailu a hesla. Zadejte svou aktuální e-mailovou adresu a nastavte heslo pro přihlášení.
 • Na vaši e-mailovou adresu přijde potvrzovací odkaz, na který klikněte.
 • Ověřte svůj účet nahráním požadovaných dokumentů.
 • (Nepovinné) Je také vhodné nastavit dvoufaktorové ověření založené na službě Google Authenticator, jakmile se přihlásíte. Tím ochráníte svůj účet před hackery, kteří se i v případě, že uhodnou vaše heslo, nebudou moci přihlásit pomocí vašich údajů. Chcete-li zabezpečit svůj účet u 2F, stáhněte si do telefonu aplikaci Google Authenticator (Android, iOS), naskenujte QR kód dostupný na kartě Profil – Zabezpečení a potvrďte akci zadáním kódu z aplikace Google Authenticator. Dvoufaktorové ověření je možné provést také pomocí tradiční zprávy SMS.

Jak začít obchodovat na Binance?

Na platformě Binance můžete začít obchodovat několika způsoby.

Financování peněženky Spot pomocí kryptoměn

– Pokud již máte kryptoměny zakoupené na jiné burze (například na BitBay, která podporuje snadné vklady a výběry CZK, nebo na pohodlné burze Coinbase), pak jednoduše přejděte na stránku Peněženka → Spotová peněženka → vyhledejte kryptoměnu, kterou chcete vložit → stiskněte tlačítko „Vložit“. Budete přesměrováni na stránku, kde se zobrazí vaše soukromá adresa pro vklad. Převeďte na něj prostředky a začněte obchodovat s dalšími kryptoměnami. Budou k dispozici po obdržení dostatečného počtu potvrzení ze sítě (zpravidla několik minut nebo desítek minut – v závislosti na vkládané kryptoměně). Kryptovklady jsou vždy zdarma.

Vklad pomocí CZK – kreditní nebo debetní karty

– Binance již nějakou dobu nabízí nákup kryptoměn prostřednictvím kreditních a debetních karet. Chcete-li tuto možnost použít, musíte mít ověřený účet. Chcete-li si koupit digitální měny pomocí platební karty, přejděte na Koupit kryptoměny → Kreditní/debetní karta. Upozorňujeme, že tato možnost je zpoplatněna a výše provize se zobrazí v přehledu objednávky.

Financování v EUR převodem SEPA

– Burza poskytuje možnost financovat svůj účet tradičními měnami, jako je EUR, které lze na Binance poslat převodem SEPA. Chcete-li začít obchodovat, přejděte do sekce Peněženka → Spotová peněženka → vyberte měnu vkladu → klikněte na tlačítko Vklad. Tato možnost vyžaduje ověření a je zpoplatněna částkou 0,5 €.

Alternativní platební systémy

– Binance také podporuje virtuální peněženky a platební systémy, z nichž většina je bez poplatků. Mezi dostupné možnosti patří Advcash, Payeer a Etana.

Náklady na obchodování a převody

 • Obchodní provize za příkazy tvůrce a příjemce činí pouze 0,1 %, ale lze ji dále snížit na 0,075 %, pokud se platí tokenem Binance Coin.
 • Provize za nákup kryptoměn prostřednictvím kreditních/debetních karet činí 1,8 % z transakce.
 • Provize za vklad v EUR prostřednictvím systému SEPA činí 0,5 EUR.
 • Vklady kryptoměn jsou vždy zdarma a nejsou za ně účtovány žádné poplatky.
 • Výběry kryptoměn vyžadují zaplacení provize těžařům, kteří transakce zpracovávají. Ty se u jednotlivých kryptoměn liší, proto v tomto článku nemůžeme uvést všechny hodnoty. Úplný seznam s příslušnými provizemi najdete na adrese https://www.binance.com/pl/fee/depositFee.

Výhody Binance

Skvělá pověst

Nejdůležitější věcí související s nejlepšími platformami pro obchodování s kryptoměnami je jejich pověst. Recenze na Binance jsou obecně pozitivní, protože burza se snadno používá, nabízí více měnových párů a hlavně je BEZPEČNÁ! Tým stojící za Binance má navíc prokazatelné zkušenosti jak v oblasti kryptoměn, tak i financí.

Binance je vhodná pro začátečníky i profesionály

Rozhraní je snadno použitelné pro začátečníky a dostatečně propracované pro profesionály, aby mohli provádět i ty nejnáročnější obchody.

Přístup ke stovkám kryptoměn

Hlavním důvodem, proč lidé začínají obchodovat na Binance, je často dostupnost mnoha kryptoměn, jejichž počet se počítá na stovky. Mnoho burz nenabízí více než 20-40 kryptoměn, zatímco Binance jich nabízí stovky. Binance se zaměřuje na přidávání mnoha nových inovativních mincí do své nabídky.

Nízké poplatky za transakce a výběry hotovosti

Jednou z největších výhod Binance jsou super nízké transakční poplatky. Vzhledem k tomu, že Binance obsluhuje miliony zákazníků, patří poplatky skutečně k nejlevnějším. Binance si neúčtuje žádné poplatky za financování účtu a transakční poplatek je pouze 0,1 %. Pro ilustraci nákladů na investování – pokud byste si za své bitcoiny koupili ethereum v hodnotě 100 dolarů, Binance by vám naúčtovala pouze 10 centů na poplatcích!

Binance je schopna zpracovat až 1,4 milionu transakcí za sekundu!

Vědět přesně, co to znamená, je irelevantní. Stačí vědět, že Binance je rychlá a rychlá je dobrá. Na některých burzách se objevilo více než několik problémů se zpožděním, a jak víte – zpoždění nás často stojí velké peníze! Na platformě Binance to není problém!

Binance podporuje češtinu

Společnost Binance nedávno zavedla na své platformě češtinu. Pro lidi bez jazykových znalostí je to velké zlepšení. Kromě toho společnost poskytuje podporu v češtině.

Atraktivní partnerský program

Pokud máte přátele, kteří chtějí začít ve světě kryptoměn, vyplatí se jim doporučit jedinečný referenční odkaz, na kterém se mohou zaregistrovat. Z transakcí provedených pozvanými osobami pak získáte až 80% provizi!

Vyžaduje Binance ověření?

Ano, Binance oficiálně zavedla požadavek na ověřování účtů. Abyste mohli využívat funkce burzy, musíte nahrát doklady prokazující vaši totožnost (např. doklad totožnosti, cestovní pas, řidičský průkaz) a adresu (např. účet za elektřinu, internet, telefon).

Zabezpečení

Bezpečnost účtu je však velmi silnou stránkou burzy Binance. Zájemci mají k dispozici obrovské množství možností, které mohou využít, včetně alternativ, jako je API, sms ověření, Google Authenticator, nastavení individuálního kódu, který se přidá do e-mailu, nebo uvedení konkrétních adres peněženek, na které lze provádět výběry. Je třeba říci, že podle našeho názoru je tento počet možností pro všechny potenciální klienty velmi působivý, protože jejich prostředky budou v peněžence v maximálním bezpečí. Kromě toho Binance spravuje pojistný fond na krytí případných ztrát v důsledku narušení bezpečnosti burzy. Za zmínku stojí, že Binance nabízí takzvanou Bug Bounty, která odměňuje experty na počítačovou bezpečnost za objevené zranitelnosti a chyby v softwaru platformy.

Vyplatí se používat Binance?

Díky více než 200 tokenům (a jejich seznam neustále roste), výši zabezpečení účtu, nízkým poplatkům spojeným s obchodováním a výběry, působivé reakci na hackerské útoky v minulosti (a jejich odražení) a dokonce i schopnostem je Binance určitě místem, které stojí za doporučení všem začínajícím i pokročilým obchodníkům. Burza Binance je známá svou velmi dobrou pověstí v kryptoměnové komunitě a pozitivní příspěvky na fórech nebo FB skupinách to jen potvrzují.

Názory na Binance

Binance je nejoblíbenější burza kryptoměn na světě. Není bezdůvodné, že miliony uživatelů na této platformě denně provádějí obrovské množství transakcí. Za svou popularitu vděčí vynikající pověsti a skvělé pověsti. Burzu řídí nejvlivnější muž v oboru – Changpeng Zhao, který se v minulosti zasloužil i o úspěch burzy Blockchain.info. Při hledání recenzí na internetu uživatelé nejčastěji chválí Binance za nízké provize, rychlost provozu, obrovské množství dostupných altcoinů nebo vysokou úroveň zabezpečení. Pokud jde o negativní zpětnou vazbu, nejčastěji zmiňovanými problémy jsou potíže spojené s podporou (např. nemožnost dovolat se na linku důvěry).

Závěrem lze říci, že burza Binance rozhodně stojí za vyzkoušení. Nejlepší způsob, jak si vytvořit názor, je vytvořit si bezplatný účet a začít obchodovat například s malými částkami.

Binance – recenze. Jak začít, recenze, provize a poplatky
Binance – recenze. Jak začít, recenze, provize a poplatky

Tags:

Rádi si vyslechneme vaše názory

Zanechte odpověď

Krátké recenze
Logo